Online kurz

 

Neľahká úloha v ťažkých časoch, ako sa rozlúčiť so zamestnancom tak, aby sa raz vrátil rád naspäť.

Tento online kurz je určený

podnikateľom, ktorí priamo riadia zamestnancov alebo vedúcich pracovníkov a mladších HR kolegov, ktorí nemajú s danou problematikou skúsenosti.

 

Všetci vieme, že dnešná situácia na trhu práce sa raz skončí a potom budeme musieť znovu ľudí naberať.

Rozlúčiť sa dnes so zamestnancom je neľahká úloha. Zvlášť ak výpovedným dôvodom je tzv. “vyššia moc”. Nikto túto úlohu nemá rád a emocionálne to zraňuje obe strany.

Aj na tento proces ale existujú pravidlá a aj tu platia určité zákonitosti, ktoré dokážu túto záťaž výrazne znížiť. Zároveň priznávam, že nie úplne eliminovať. Uplatnenie spomínaných pravidiel a rešpektovanie platných zákonitostí, však napomáha minimalizovať stres na oboch zúčastnených stranách.

Keď to už inak nejde, treba vedieť, ako postupovať a čo určite nerobiť. To je jediný spôsob, ktorý vám pomôže predísť traumatizácii z vypätej situácie. Rovnako to napomôže vám, ako aj druhej strane. 

Profesionalita, empatia a rešpekt sú základné elementy na zvládnutie tohto úkonu. Tak vytvoríte dobrý základ do budúcna, keď budete znova rozširovať počty svojich zamestnancov.

V tomto online kurze získate návod, ktorý vám dodá istotu, že viete ako máte postupovať a aj reagovať. Vaša istota sa transformuje do profesionálneho výkonu a ten sa odzrkadlí v pocitoch náprotivku. Takýmto spôsobom si dokážete vytvoriť pôdu do budúcna, keď budete dotknutého zamestnanca volať naspäť do práce.

Mojim cieľom je podeliť sa o vlastné dvadsaťpäť ročné skúsenosti. Ponúkam vám jednoduchú a funkčnú štruktúru celého procesu a návod, ako správne reagovať na podnety. To všetko za účelom pomôcť obom zúčastneným stranám tým, že sa zmierni tlak, ktorý na obe strany tento úkon vytvára.

 

online kurz obsahuje:

ekológia miesta konania

kto má byť prítomný

príprava dramaturgie

komunikácia

ďalšie kroky - outplacement

Q&A

Pri organizácii tohto tréningu berte prosím do úvahy, že tréning je ideálne absolvovať niekoľko dní pred termínom prvého rozhovoru. Tak si túto aktivitu včas naplánujte.

 

Bežná cena takéhoto kurzu je od 55€ do 75€

 

vzhľadom na dnešnú situáciu ponúkam

tento kurz v cene

 

35€ + DPH

Cena platí za jedného účastníka kurzu.

Pre objednávku prosím